Otsing

Tänasest algab statsionaarsete patsientide rahulolu-uuring

Tänasest algab statsionaarsete patsientide rahulolu-uuring
0 30/08/2021

30.08.2021.

Igal aastal viiakse haigla patsientide seas läbi rahuloluküsitlus, millega kogutakse tagasisidet selle kohta, kuidas hinnatakse haigla töökorraldust, rahulolu teenuse kvaliteediga ja haiglapersonali tööga jpm. Sel korral on uuringu keskmes statsionaarsed ehk haiglaravil viibivad patsiendid.

Ootame vastama patsiente, kes on haiglast välja kirjutatud ajavahemikus 30.08-30.09.2021. Küsitluse paberkandjal ankeedid on kättesaadavad statsionaarsetes osakondades ning samuti on võimalik vastata küsitlusele veebis: https://www.keskhaigla.ee/rahulolu

Vastata saab nii eesti kui vene keeles. Küsimustiku täitmine on anonüümne ja võtab aega mõne minuti.

Küsitlusele saab vastata kuni 30.09.2021.

Juhul, kui patsient oma terviseseisundist tulenevalt ei saa ise ankeeti täita, kuid on nõus siiski küsimustele vastama, võib ankeedi täita õde patsiendi ütluste alusel. Juhul, kui patsiendiga on haiglas kaasas hooldaja (nt lapsevanem), siis täidab ankeedi hooldaja.

Patsientide tagasiside annab meile väärtuslikku infot, kuidas patsiendid meie haigla tööd hindavad ja mida saaksime tulevikus oma töökorralduses parandada. Täname kõiki, kes on valmis küsitlusele vastama. Teie tagasiside on meile väga oluline!

Lugupidamisega
Lääne-Tallinna Keskhaigla

Posted in Uudised