Otsing

SÜNNITUS

KONTAKT

SÜNNITUSOSAKOND
1, 5, 6 korrus
 

VASTSÜNDINUTE OSAKOND
4. korrus
Telefon 5886 7244

 
Pelgulinna sünnitusmaja ootab kõiki sünnitajaid, olenemata teie elukohast või sellest, kus teie rasedust on jälgitud või kus olete varem sünnitanud. Meil on kaheksa privaatset mugavalt sisustatud pere-sünnitustuba, seitsmes neist on vann sünnitusvalude leevendamiseks ja vesisünnituseks.
 

Olemas on ka kõik kaasaegsed sünnitusvalude leevendamise vahendid.
 

Ööpäevaringselt on valmis teid abistama kogenud ämmaemandad, naistearstid, anestesioloog ehk narkoosiarst ja lastearst.
 

Pelgulinna sünnitusmaja on pälvinud tiitli Beebisõbralik Haigla, millega tunnustatakse haigla tööd rinnaga toitmise toetamisel ja edendamisel. Beebisõbralik haigla lähtub põhimõttest, et rinnapiim on beebile parim ning et haiglas on tagatud võimalused rinnaga toitmise alustamiseks ning jätkuvaks edukaks imetamiseks.

 
 
 
 

 SÜNNITUSOSAKOND

Sünnitusosakonnas on kaheksa privaatset mugavalt sisustatud pere-sünnitustuba, seitsmes neist on vann sünnitusvalude leevendamiseks ja vesisünnituseks.VASTSÜNDINUTE OSAKOND

Vastsündinute osakonnas on tagatud lastearsti ööpäevaringne valve ja vajalik aparatuur.NÕUSTAMINE

Meie nõustajad on saanud spetsiaalse koolituse, et pakkuda teile nii toetust kui teadmisi erinevatel eluetappidel ning leida vastused tekkinud küsimustele.KÜLASTAMINE JA KOJUKIRJUTAMINE

Külastusaeg on iga päev kell 16.00–18.00.
Välja kirjutatakse iga päev kell 11.00–13.00.TOETUSED JA HÜVITISED

Hiljemalt ühe kuu jooksul lapse sündimise päevast tuleb lapsele nimi panna ehk sünd registreerida perekonnaseisuasutuses.