Otsing

PEREKESKUSE KODUKORD

TUNDIDESSE REGISTREERIMINE
 
Perekeskuse kõikidele teenustele on vajalik eelregistreerimine veebiregistratuuris või küsida nõu helistades administraatorile 666 5588, E–R 09:00–20:00.
 

NB! Iga kuu 20. kuupäeval avaneb veebiregistratuuris uue kuu tunniplaan ning algab registreerimine perekeskuse tundidesse ja perekooli loengutesse. Iga päev vabaneb tundides kohti, seega registreeruda saab iga päev.
 
Veebiregistratuuris tundidesse registreerimiseks on vajalik logida sisse ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil.
 
Palume tundidesse tulla vaid terve lapsega. Tõbised lapsed ohustavad kõiki tundi tulnud lapsi!

BRONEERINGUTE TÜHISTAMINE
 
Broneeringut saab tühistada kuni 3 h enne tunni algust
 
Broneeritud tundi mitteilmumisel kuulub tund täies ulatuses tasumisele.
 
Broneeringuid saab teha ka vahetult enne tundi, kui näete vaba aega. Kui soovite keskusesse tulla ja näete enne tunni algust vabanenud kohti, teavitage administraatorit telefonil 666 5588 või broneerige ise veebiregistratuuris ja tulge osalema.
 
Olete perekeskusesse väga oodatud!

562x721-suur-kast

562x721-suur-kast

PUHKETUBA
 
Puhketoas saab peale tunde last toita, hooldada ja maha jahtuda ning on võimalus aega parajaks teha ja ajakirju lugeda. Lastele on mängimiseks mänguasjad ja titade hooldamiseks mähkimislauad.

 
PILDISTAMINE VÕI FILMIMINE
 
Kui grupitunnis soovib keegi pildistada või filmida oma pereliiget, siis peab pildistaja küsima nõusolekut kõigilt grupis osalejatelt. Kui grupis on keegi, kes pole nõus pildistamise või filmimisega, siis on jäädvustamine grupi tunni ajal keelatud. Perekeskus korraldab aeg-ajalt pildistamisega tunde või üritusi, kus kõik kliendid on enne tunni algust teavitatud.

KÄRUHOIDLA
 
Perekeskusel on lukustatud käruhoidla, kuhu saab jätta vankri, ratta või kelgu. Hoidlasse saab mugavalt sõita otse estakaadilt, administraator avab teile hoidla ukse tulles ja minnes. Hoidla põrand on soojendusega, seega ka vihmaste ja lumiste ilmadega on seal mugav toimetada.
 
GARDEROOB
 
Meil on avatud valveta garderoob.
Isiklikud asjad, dokumendid ja väärtesemed võtke endaga kaasa. Administratsioon ja personal ei vastuta riietusruumi jäetud asjade eest.
Saalitundidesse tulijad saavad riideid vahetada garderoobi kõrval olevas väikeses riietusruumis ja jätta oma isiklikud asjad ning riided lukustatavatesse hoiukappi.
Välisjalanõud tuleb jätta garderoobi ja keskuses liikuda vahetusjalanõudes, sokkides või paljajalu.

BASSEINI KASUTAJATE RIIETUSRUUMID
 
Basseini rühmatundi tulijatele on kaks kolmekohalist riietusruum, kus on igale osalejale mähkimislaud ja lukustatav kapp.
 
Individuaal- või vabasse suplusesse tulijatele on basseini kõrval eraldi riietusruum, milles on üks mähkimislaud ja kaks kappi.
 
Märgalale minemiseks (massaaži, vannituppa, pesuruumidesse) soovitame kaasa võtta vahetusjalatsid.
BASSEIN
 

Ettevaatust! Märgalade põrand võib olla libe!
• Liikuge riietus- ja duširuumides ning basseinis rahulikult – nii väldite kukkumisi.
• Peske ennast ja last enne basseini minekut hoolikalt ilma ujumisriieteta, vajadusel eemaldage näolt jumestus. Soovitav on pesta ka pärast ujumist.
• Kõigil suplejatel on kohustuslik kanda ujumisriideid, ka kõige väiksematel titadel ja väikelastel.
• Ebameeldivate üllatuste ärahoidmiseks on imikutel ja väikelastel nõutav ujumismähkme kasutamine. Ujumismähet saab osta administraatorilt.
• Lapsed võivad supelda basseinis vaid koos täiskasvanud saatjaga. Laste oskuste ja tervisliku seisundi eest vastutavad nende saatjad.
• Väikelastega pere suplusse ootame kahte lapsevanemat kuni kolme väikelapsega.
• Tulge basseinitundidesse 10–15 minutit enne väljakuulutatud rühmatunni aega, et jõuaksite riietuda ning ennast ja last korralikult pesta.
• Pikad juuksed pange kindlasti kinni!
• Jalgade desinfitseerimine on soovituslik pärast basseinist lahkumist oma isiklike desinfitseerimisvahenditega.
• Pesemise järel kuivatage ennast ja last enne riietusruumi sisenemist.
• Basseinis on toitude ja jookide tarbimine keelatud.

pilt