Otsing

PEREKESKUSE KODUKORD

NB! Alates 1. oktoobrist 2022 kehtivad muudatused tundidesse broneerimisel!

Broneeringut saab tühistada hiljemalt 3 h enne tunni algust, erandina kell 11:00 algava trenni puhul, kui tühistamine on lubatud kuni kl 08:00.

Ootejärjekord ei liigu edasi, kui tunni alguseni on 3 h ja vähem, küll aga saab klient ise registreerida vabanenud ajale. Broneeringuid saab teha ka siis, kui tunnini on aega vähem kui 3 h.

Olles vahetult 3 h enne tunni algust saanud ootejärjekorrast koha ja ei saa osaleda, siis on tühistamiseks veel aega 30 minutit (sel juhul on tühistamise lõpuhetk 2,5 h enne tunni algust).

Broneeritud tundi mitteilmumisel kuulub tund täies ulatuses tasumisele.


 
 

TUNDIDESSE REGISTREERIMINE
 
Perekeskuse kõikidele teenustele on vajalik eelregistreerimine portaalis bronn.ee või küsida nõu helistades administraatorile 666 5588, E–R 09:00–20:00.
 

NB! Iga kuu 20. kuupäeval kell 20:00 avaneb bronn.ee-s uue kuu tunniplaan ning algab registreerimine perekeskuse tundidesse ja perekooli loengutesse.
 
Tundidesse registreerimiseks on vajalik teha ennast bronn.ee keskkonna kliendiks, see on tasuta ja lihtne, toimub perekeskuse tunniplaani väljal. Kõigepealt sisestate enda ees- ja perekonnanime, telefoninumbri, e-posti aadressi. Registreerides saadetakse teie telefonile parool, mille peate esimest korda registreerimisel sisestama ja saategi hakata tegema perekeskuse tundidesse broneeringuid.
 
Palume tundidesse tulla vaid terve lapsega. Haigustunnuste ilmnedes palume aegsasti tühistada broneering ka ootejärjekorrast. Tõbised lapsed ohustavad kõiki tundi tulnud lapsi!
 
Broneerimise keskkond lubab teha vaid ühe broneeringu päevas. Kui on soovi osaleda samal päeval kahel loengul, siis palun kirjutage perekool@synnitusmaja.ee või helistage perekeskuse administraatorile tel 666 5588 ja aitame teha teie eest teise broneeringu.

BRONEERINGUTE TÜHISTAMINE
 
Juhul kui loobute, annulleerige hiljemalt 3 h enne tunni algust broneering, vajutades treeningu järel olevale lingile “tühista” või teavitage mitteosalemisest administraatorit vähemalt 3 h enne tunni algust.
 
Viimane arvestatav annulleerimise ja teavitamise aeg on samal päeval 3 h enne tunni algust. Vabanenud koha üle tunneb rõõmu keegi teine.
 
Olles vahetult 3 h enne tunni algust saanud ootejärjekorrast koha ja ei saa osaleda, siis on tühistamiseks veel aega 30 minutit (sel juhul on tühistamise lõpuhetk 2,5 h enne tunni algust).
“Tühista” link kaob kliendi vaates treeningu juurest ära, kui teenuseni on jäänud 2,5 h. Hilinenud annulleerija (tunnini on jäänud vähem kui 2,5 h) loetakse põhjuseta puudujaks.
 
Broneeritud tundi mitteilmumisel kuulub tund täies ulatuses tasumisele.
 
Ootejärjekord läheb lukku, kui tunni alguseni on 3 h, ja ootejärjekorrast ei liigu edasi ühtegi ootejärjekorras olijat. Küll aga saab klient ise registreerida vabanenud ajale. Broneeringuid saab teha ka siis, kui tunnini on aega vähem kui 3 h. Kui soovite keskusesse tulla ja näete enne tunni algust vabanenud kohti, teavitage administraatorit telefonil 666 5588 või broneerige ise veebilehel https://bronn.ee/ ja tulge osalema.

562x721-suur-kast

562x721-suur-kast

OOTEJÄRJEKORDA REGISTREERIMINE
 
Kui teie poolt soovitud teenusele ja tundidesse on kohad täis, siis registreeruge ootejärjekorda. Teil on võimalik iga päev panna end ühte tundi ootele.
Plaanide muutudes tühistage kindlasti ootejärjekorras olemine.
 
Kui olete saanud ootejärjekorrast koha, tuleb teie telefonile teade.
 
3 h enne tunni algust ei liigu keegi ootejärjekorrast gruppi, seega võite alati samal päeval uudistada, kas on tekkinud tühje kohti ja saate ise registreeruda kuni tunni algamiseni ja tulla osalema.
 
Kui olete ootejärjekorrast saanud koha ja te kohale ei tule, siis loetakse teid broneeringu mittekasutajaks ja teil tuleb maksta teenuse eest.
 
Administraator võib helistada ja pakkuda päeva jooksul vabanenud aegu ootejärjekorras olijatele.
 
Soovime väga, et kõik perekeskusesse tulla tahtjad saaksid meie juurde tulla.
 
PUHKETUBA
 
Puhketoas saab peale tunde last toita, hooldada ja maha jahtuda ning on võimalus aega parajaks teha ja ajakirju lugeda. Lastele on mängimiseks mänguasjad ja titade hooldamiseks mähkimislauad.

PILDISTAMINE VÕI FILMIMINE
 
Kui grupitunnis soovib keegi pildistada või filmida oma pereliiget, siis peab pildistaja küsima nõusolekut kõigilt grupis osalejatelt. Kui grupis on keegi, kes pole nõus pildistamise või filmimisega, siis on jäädvustamine grupi tunni ajal keelatud. Perekeskus korraldab aeg-ajalt pildistamisega tunde või üritusi, kus kõik kliendid on enne tunni algust teavitatud.
 
KÄRUHOIDLA
 
Perekeskusel on lukustatud käruhoidla, kuhu saab jätta vankri, ratta või kelgu. Hoidlasse saab mugavalt sõita otse estakaadilt, administraator avab teile hoidla ukse tulles ja minnes. Hoidla põrand on soojendusega, seega ka vihmaste ja lumiste ilmadega on seal mugav toimetada.
 
GARDEROOB
 
Meil on avatud valveta garderoob.
Isiklikud asjad, dokumendid ja väärtesemed võtke endaga kaasa. Administratsioon ja personal ei vastuta riietusruumi jäetud asjade eest.
Saalitundidesse tulijad saavad riideid vahetada garderoobi kõrval olevas väikeses riietusruumis ja jätta oma isiklikud asjad ning riided lukustatavatesse hoiukappi.
Välisjalanõud tuleb jätta garderoobi ja keskuses liikuda vahetusjalanõudes, sokkides või paljajalu.


BASSEINI KASUTAJATE RIIETUSRUUMID
 
Basseini rühmatundi tulijatele on kaks kolmekohalist riietusruum, kus on igale osalejale mähkimislaud ja lukustatav kapp.
 
Individuaal- või vabasse suplusesse tulijatele on basseini kõrval eraldi riietusruum, milles on üks mähkimislaud ja kaks kappi.
 
Märgalale minemiseks (massaaži, vannituppa, pesuruumidesse) soovitame kaasa võtta vahetusjalatsid.
BASSEIN
 

Ettevaatust! Märgalade põrand võib olla libe!
• Liikuge riietus- ja duširuumides ning basseinis rahulikult – nii väldite kukkumisi.
• Peske ennast ja last enne basseini minekut hoolikalt ilma ujumisriieteta, vajadusel eemaldage näolt jumestus. Soovitav on pesta ka pärast ujumist.
• Kõigil suplejatel on kohustuslik kanda ujumisriideid, ka kõige väiksematel titadel ja väikelastel.
• Ebameeldivate üllatuste ärahoidmiseks on imikutel ja väikelastel nõutav ujumismähkme kasutamine. Ujumismähet saab osta administraatorilt.
• Lapsed võivad supelda basseinis vaid koos täiskasvanud saatjaga. Laste oskuste ja tervisliku seisundi eest vastutavad nende saatjad.
• Väikelastega pere suplusse ootame kahte lapsevanemat kuni kolme väikelapsega.
• Tulge basseinitundidesse 10–15 minutit enne väljakuulutatud rühmatunni aega, et jõuaksite riietuda ning ennast ja last korralikult pesta.
• Pikad juuksed pange kindlasti kinni!
• Jalgade desinfitseerimine on soovituslik pärast basseinist lahkumist oma isiklike desinfitseerimisvahenditega.
• Pesemise järel kuivatage ennast ja last enne riietusruumi sisenemist.
• Basseinis on toitude ja jookide tarbimine keelatud.

pilt