Otsing

SÜNNITUSOSAKOND

KONTAKT

Sõle 23, Tallinn
 
1., 5. ja 6. korrus
 
V korrus
Assistent, E-R 9:00 – 15:00, 666 5732

 
VI korrus
Assistent, E-R 9:00 – 15:00, 666 5840

Oleme loomuliku füsioloogilise sünnituse pooldajad ja püüame arvestada sünnitaja enda sünnitusplaaniga nii palju kui võimalik. Loote heaolu jälgitakse kaasaegsete jälgimismeetoditega.
 
Loomuliku sünnituse puhul saate valida just sellise asendi, mis on teile ja teie lapsele kõige mugavam. Kui aga tekib vajadus, on meil olemas kõik kaasaegse operatiivse sünnitusabi ja intensiivravi võimalused. Sünnitusosakonnas teostatakse nii plaanilisi kui ka erakorralisi keisrilõikeid, mille valutustamise meetodi valivad naistearst, narkoosiarst ja sünnitaja ühiselt.
 
Ühe ämmaemanda jälgida on keskmiselt kaks sünnitajat.

TASULINE ÄMMAEMANDA TEENUS

Pakume ämmaemanda individuaalset sünnitusabiteenust, mis sisaldab soovi korral ka raseduse jälgimist alates 34/35 rasedusnädalast.
 


SÜNNITUSTOAD JA SÜNNITUSJÄRGSED TOAD

Pelgulinna sünnitusmajas on kaheksa sünnitustuba, seitsmes neist on vann sünnitusvalude leevendamiseks ja vesisünnituseks.


LAPSE SÜNNI JÄÄDVUSTAMINE

Lapse sünd, see looduse kõige eriliseim ime, on väga tähtis sündmus. Nüüdsest on võimalik see kaunis hetk fotograafi abil jäädvustada.


NÕUANDEID SÜNNITUSMAJAST KOJUJÕUDNULE

Pakume videosalvestisi meie kogenud spetsialistide poolt läbi viidud veebiloengutele, mis sisaldavad teemakohaseid selgitusi, praktilisi nõuandeid ja demonstratsioone beebiga.


 
5
Ööpäevaringselt on võimalus teha laboratoorseid analüüse, ultraheliuuringuid, röntgenit ja teisi vajalikke uuringuid. Samuti on ööpäevaringselt võimalus konsulteerida teiste erialade arstidega.

Sünnitustoas püüame teha kõik, et saaksite tunda ennast võimalikult koduselt. Siia tulles võite kaasa võtta oma lemmikmuusika või mõne lemmikasja, et saaksite keskenduda maailma kõige tähtsamale sündmusele just nii, nagu Teile meeldib.
 
Kahjuks ei ole küünlavalgus sünnitustoas ohutusnõuete tõttu lubatud, aga hubast sumedat valgustust saab ka sünnitustoas olevate valgustite abil luua.
Kindlasti on sünnituse juurde oodatud ka teie kõige lähedasem inimene, et seda ilusat hetke jagada!

 
 

Osakonna
juhataja

Juhataja

Dr. Jana Klementsov
Tel. 591 27 672
Jana.klementsov@keskhaigla.ee

Osakonna
ämmaemandusjuht

Õendusjuht

Liis Jõgis
Tel. 591 27 959
Liis.jogis@keskhaigla.ee

Vastutav
ämmaemand

Õendusjuht

Merit Tammela
Tel. 555 22 117
Merit.tammela@keskhaigla.ee