Otsing

NAISTEARSTI VASTUVÕTT

Naistearsti juude suunab tavapäraselt rasedat naist ämmaemand vastavalt vajadusele. Normaalselt kulgeva raseduse korral toimuvad naistearsti visiidid kaks korda raseduse jooksul: I trimestri skriininguuringu ja anatoomia ultraheliuuringu ajal. Vajadusel visiit sünnitusplaani koostamiseks kolmandal trimestril, sh ultraheliuuring.
Rasedusriskide ilmnemisel või naise krooniliste haiguste esinemisel võib rasedust jälgima jääda naistearst.
 

Meie raseduskeskuses töötavad naistearstid:
 

Riina Aak riina.aak@keskhaigla.ee
Edikai Arulaane edikai.arulaane@keskhaigla.ee
Ksenia Buts ksenia.buts@keskhaigla.ee
Jaana Below jaana.below@keskhaigla.ee
Irina Karjalainen irina.karjalainen@keskhaigla.ee
Galina Ljubimova-Lõssenko galina.ljubimova-lossenko@keskhaigla.ee
Veronika Roht veronika.roht@keskhaigla.ee
Rebeca Saral rebeca.saral@keskhaigla.ee
Mari Tiiman mari.tiiman@keskhaigla.ee
Raili Tiirik raili.tiirik@keskhaigla.ee
Natalia Timofejeva natalia.timofejeva@keskhaigla.ee
Maarja Viitamees maarja.viitamees@keskhaigla.ee
Kärt-Katrin Voolaid kart-katrin.voolaid@keskhaigla.ee
Triinu Mikkal (lapsehoolduspuhkusel)
Sirle Randoja (lapsehoolduspuhkusel)
Jaanika Regonen (lapsehoolduspuhkusel)
562x336-väike-kast