Otsing

Kutsume osalema uuringus rasedusaegse ja sünnitusjärgse vaagnavöötme piirkonna valu kohta

Kutsume osalema uuringus rasedusaegse ja sünnitusjärgse vaagnavöötme piirkonna valu kohta
0 02/05/2023

02.05.2023.

Jagame Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistrandi Michelle Aurelia Jõgi üleskutset osaleda uuringus “Rasedusaegne ja sünnitusjärgne vaagnavöötme piirkonna valu, selle võimalikud riskifaktorid ja mõju igapäevaelule Eesti naiste seas”.

Selleks, et tõsta teadlikkust vaagnavöötme piirkonna valu esinemisest raseduse ajal ning sünnitusjärgselt on hädavajalik kaardistada probleemi levimust, selle võimalikke riskifaktoreid ja mõju igapäevaelule. Eelnevast lähtudes on tegemisel uurimistöö, mille eesmärk on välja selgitada vaagnavöötme valu levimus, selle võimalikud riskifaktorid ning mõju igapäevaelule Eesti rasedate ning 8–16 nädalat tagasi sünnitanud naiste seas.

Sobid uuringus osalema, kui oled hetkel rase või Sul on sünnitusest möödas 8–16 nädalat (k.a) ning:

 • oled vähemalt 18-aastane
 • Sa ei tegele tippspordiga
 • Sul ei esine vaagnavöötme piirkonda mõjutavaid haigusi või muid komplikatsioone
 • oskad eesti keelt vähemalt B2 tasemel
 • Uuringus osalemiseks on vaja ühekordselt täita veebiküsimustik, mis asub siin lingil: https://survey.ut.ee/index.php/139615?lang=et

  Küsimustiku täitmisele kulub aega 5–10 minutit. Küsimustik on anonüümne ning vastuseid ei ole võimalik seostada konkreetse isikuga. Uuringu tulemusi kasutatakse ainult teaduslikul eesmärgil, juurdepääs vastustele on ainult uuringu läbiviijal ning neid ei jagata kolmandatele isikutele.

  Lisaküsimuste korral on Teil võimalik võtta ühendust uuringu teostajaga meili teel (michelleaurelia.jogi@gmail.com).

  Posted in Uudised