Otsing

Tunnid ja treeningud lapseootel naistele perekeskuses

Tunnid ja treeningud lapseootel naistele perekeskuses
0 29/05/2020

29.05.2020.

Lapseootel naised saavad lõõgastavates ja sünnituseks ettevalmistavates tundides osaleda nii perekeskuses kohapeal kui ka veebi vahendusel.
 

PEREKESKUSES (aadressil Sõle 23, sissepääs sünnitusmaja taga):

Rasedate veealune duššmassaaž (30 min, 16€). Lõõgastav ja pingetest vabastav massaaž veega. Lesite paljalt või ujumisriietes vannis ja massöör masseerib teid veejoaga. Palume kaasa võtta rätiku/saunalina. Toimub peaaegu iga päev massaažitoas.

Rasedate jooga koos vestlusega (90 min, 11€). Räägime pool tundi rasedaid huvitavatel teemadel ja teeme tund aega mõnusaid harjutusi rasedusvaevuste leevendamiseks ja sünnitusele mõeldes. Toimub esmaspäeviti kell 12:00.

Rasedate jooga (60 min, 11€). Teeme tund aega rasedatele sobivaid harjutusi ja poetame sekka ka sünnitust kergendavaid sõnumeid ja nippe. Toimub:
Teisipäeviti kell 18:30 (eesti keeles)
Kolmapäeviti kell 15:30 ja 16:45 (eesti keeles)
Kolmapäeviti kell 18:00 (vene keeles)
Neljapäeviti kell 16:00 (vene keeles)

Rasedate pallivõimlemine (60 min, 11€). Teeme teraapiapalliga rasedatele sobivaid pingutus- ja lõdvestusharjutusi. Sünnitustoas on olemas samasugused pallid, mitmedki naised on avastanud teraapiapalli just rasedate trennis ja kasutanud seda sünnitusel.
Toimub:
Teisipäeviti kell 17:15
Neljapäeviti kell 18:15

Rasedate vesivõimlemine (45 min, 11€). Basseinivesi 33 kraadi on rasedale parim lihasvaevuste leevendaja ja harjutusi vees teha on igal rasedal kerge ja hea. Tund toimub iga päev.

Registreerimine teenustele veebilehel bronn.ee. Tasumine perekeskuses soovitavalt pangakaardiga.

Selleks, et viiruseid mitte levitada, kehtivad perekeskuses tavapärasest rangemad hügieenireeglid: desinfitseerime käsi ja pindasid ning täidame tervisedeklaratsiooni.
 

VEEBIS:

Perekooli loengud. Vaata toimumist loengute tunniplaanist veebilehel bronn.ee.
Rasedate veebijooga. Toimub esmaspäeviti kell 14:00.

Veebitundideks on vajalik eelnev registreerumine veebilehel bronn.ee ning ettemaksu tasumine. Loe lähemalt veebitundidesse registreerimise kohta.
 

Olete meie tundidesse väga oodatud!

TUNNIPLAAN JA REGISTREERIMINE
Posted in Uudised